Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Bu Tartışmada

Local pass store( otomatik şifre ve kullanıcı adı girme)

edited Nisan 11 kategorisi Opera
Eklenti her site için kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilgisayarınızda saklıyor.Örneğin facebook sitesine girip oturum açarken eklenti kayıt edilsin mi diye soruyor.Evet derseniz şifre ve kullanıcı adı kayıt ediliyor.Daha sonra facebook a girdiğinizde köşedeki anahtara tıklarsanız şifre ve rumuz otomatik giriliyor.

Bu eklenti eski Opera'nın bazı özellikleri getirmeyi amaçlamaktadır Opera 15 + için bir şifre yöneticisidir.
Giriş verileri PC'nizde yerel bir veritabanında saklanır, bu nedenle hızlı ve herhangi bir üçüncü kişinin görmesi mümkün değildir.
-----------------------------
Özellikler:
- Giriş formları otomatik algılama
- Bir web sitesi için birden çok giriş sağlar
- Tek tıklamayla giriş
- CTRL ile giriş + Enter
- Ana parola
-----------------------------
Not:

Belirli bir site desteklenmiyor ise, web sitesimize URL ile bir yorum bırakın ve biz bakıp. Sonraki sürümde sorunu halledebiliriz

https://addons.opera.com/tr/extensions/details/local-pass-store/?display=en
Etiketlendi:

Yorumlar

• Ana parola oluşturarak verileri de koruyabiliyorsunuz. Bir de eklenti kısayoluna bir klavye kısayolu tanımlarsanız -örn: ctrl+shit+p- siteye girip bu tuşlara basınca eski opera gibi çalışır...
  • Simgesini görünce hatırladım. Bu eklentiyi yüklemiş ama kullanmayı becerememiştim :)
  • Simgesini görünce hatırladım. Bu eklentiyi yüklemiş ama kullanmayı becerememiştim
    işine yaradığına sevindim
  • Bugün biraz daha deniyeyim dedim ama bir takım şeyler halledilse çok güzel olur bence.
    Örneğin konulan master password ile eklenti ayarlar sayfasına giriş izni verilmeli.
    Şifreler görünmemeli sayfa ziyaret edildiğinde.
    Bir de bazı sitelerde şifre alanını algılamıyor.
  • Bende şifreler görünmüyor.Bazı sitelerde bende sorun yaşadım.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .