Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Bu Tartışmada

Opera 21 [Kararlı Sürüm]

2»

Yorumlar

• resler dedi:

Operanın kısayoldan çalıştırılırken private modda başlaması ve her açılan yeni sekmenin bu şekilde başlaması için ne yapılabilir?

Böyle birşey vardı galiba ama hatırlayamadım.
    Tarayıcı ayarları - "Gizlilik ve Güvenlik" bölümünden - "Çerezler ve Depolama" kısmında "Yerel verileri yalnızca tarayıcımı kapatana kadar sakla" bölümünü işaretlemen işini görebilir.
  • resler dedi:

Operanın kısayoldan çalıştırılırken private modda başlaması ve her açılan yeni sekmenin bu şekilde başlaması için ne yapılabilir?

Böyle birşey vardı galiba ama hatırlayamadım.
    Tarayıcı ayarları - "Gizlilik ve Güvenlik" bölümünden - "Çerezler ve Depolama" kısmında "Yerel verileri yalnızca tarayıcımı kapatana kadar sakla" bölümünü işaretlemen işini görebilir.
    Onu deniyorum şimdilik. Fakat örneğin tarayıcı hata verdi ve kapandı bir sonraki açılışta daha önceden verileri silemediği için sorun olur mu emin olamıyorum. Ayarı yaptıktan sonra tarayıcının hata verdiğine tanık olmadım henüz Normalde de hata verip kapanmıyor zaten :D
  • resler dedi:

Keşfet içeriklerini kullandığımda önceden yükle ayarı açık mı?

İşaretli değil.

Bunun açık olması gerekiyor sanırım.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .